Temat: „Narzędzia e-Administracji”

Wójtowie i Burmistrzowie, Szanowne Panie i Szanowni Panowie,

W grudniu zorganizowane zostało pierwsze webinarium „e-Wójt w e-Urzędzie”. Wzięło w nim udział ponad 80 samorządowców. Zgodnie z zapowiedzią, na podstawie ankiety ewaluacyjnej przygotowaliśmy kolejne spotkanie. Tym razem będzie ono dotyczyło podpisu elektronicznego. Wdrożenie rozwiązań z zakresu e-administracji wymaga dobrego zrozumienia czym on jest i jak go używać? Temat ważny i przydatny również w codziennym życiu prywatnym, zwłaszcza, że czas pandemii i wizja przedłużającego się lockdown’u wymusza coraz częściej stosowanie e-narzędzi przez nas wszystkich.

W uzgodnieniu z p. Jackiem Brygmanem, Przewodniczącym Konwentu Wójtów Gmin Wiejskich Województwa Kujawsko-Pomorskiego na webinarium zapraszamy wszystkich wójtów i burmistrzów, a także sekretarzy, skarbników i informatyków. Spotkanie online będzie zorganizowane na platformie MS Teams, w środę 20.01.2021 w godz. od 9:00 do 10:30. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Zainteresowane osoby proszone są o dokonanie rejestracji z wykorzystaniem poniższego formularza.

Webinarium jest organizowane we współpracy z firmą e-Instytucja.pl sp. z o.o. Wykład o podpisie elektronicznym poprowadzi p. Artur Prasal, autor i współautor ponad 100 publikacji dotyczących prawnych aspektów informatyzacji administracji. Planujemy też prezentację praktycznych rozwiązań, z zastosowaniem oprogramowania firmy e-instytucja. Tak, jak ostatnio zakładam, że zobaczenie możliwości konkretnego systemu będzie również ciekawe, dla wójtów i burmistrzów niezależnie od tego, z jakiego oprogramowania korzystają poszczególne urzędy gmin czy miast.

Serdecznie zapraszam! Informuję jednocześnie, że w lutym planujemy kolejne webinarium z serii „e-Wójt w e-Urzędzie”, które będzie dotyczyło formularzy elektronicznych.

Z poważaniem,
Marcin Skonieczka
Wójt Gminy Płużnica

Prelegent

Artur Prasal - absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Od 1998 r. pracownik Urzędu Miasta Łodzi. Realizuje zadania związane z wdrożeniem i utrzymaniem systemu do zarządzania dokumentacją, w tym koordynacji czynności kancelaryjnych, podpisu elektronicznego, zarządzania usługami elektronicznymi. W latach 2009 - 2011 członek grupy roboczej powołanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, odpowiedzialnej za opracowanie założeń nowej Instrukcji kancelaryjnej. W latach 2013 - 2015 współprzewodniczący grupy ds. elektronizacji usług administracji, powołanej przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach inicjatywy Linia Współpracy. Głównym przedmiotem zainteresowania zawodowego są procedury administracyjne dotyczące realizacji usług publicznych z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej. Autor i współautor ponad 100 publikacji dotyczących procedur elektronicznej administracji.

Zapisz się na darmowy webinar

Konwent Wójtów
e-Instytucja

e-Instytucja.pl sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 58
00-545 Warszawa

tel. +48 22 121 52 99
fax +48 22 121 52 99
e-mail: office@e-instytucja.pl


Wypełniając formularz kontaktowy i wysyłając nam za jego pośrednictwem wiadomość wyrażasz zgodę i powierzasz nam do przetwarzania zawarte w nim dane osobowe. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych, nie korzystaj z formularza kontaktowego, a zadzwoń do nas na nasz numer telefonu.

Wypełniając formularz kontaktowy i wysyłając nam za jego pośrednictwem wiadomość wyrażasz zgodę na otrzymywanie od e-Instytucja.pl Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany w formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez e-Instytucja.pl Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.). Jeśli nie wyrażasz zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, nie korzystaj z formularza kontaktowego, a zadzwoń do nas na nasz numer telefonu.


Kontakt do Inspektora Danych Osobowych: iod@e-instytucja.pl
Klauzula informacyjna  Data webinaru *

  Nazwa instytucji *

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail zgłaszającego *

  Adresy e-mail pozostałych uczestników (opcjonalnie)

  * - pole wymagane