Webinar dla Klientów e-Instytucja.pl
„Integracja z Węzłem Krajowym (login.gov.pl)”

Szanowni Państwo,

W najbliższy piątek 29 stycznia o godz. 9.00 zapraszamy na bezpłatny webinar którego tematem będzie „Integracja z Węzłem Krajowym (login.gov.pl)”.

Webinar jest dedykowany urzędom które korzystają z systemu Portal Komunikacji Online ( portal e-Urząd), gdzie uwierzytelnienie odbywa się jeszcze bezpośrednio za pomocą Profilu Zaufanego.

Na spotkaniu przedstawimy Państwu:

 1. korzyści przejścia na Węzeł Krajowy
 2. uwarunkowania prawne w zakresie uwierzytelnienia Węzłem Krajowym
 3. plany dotyczące wyłączenia bezpośredniego uwierzytelnienia Profilem Zaufanym i konsekwencje z tym związane

Część merytoryczną będzie prowadził p. Kazimierz Schmidt, przedstawiciel Kancelarii Prezesa Rady Ministrów/Departament Rozwoju Usług, który odpowie na ewentualne Państwa pytania.

Webinar potrwa około 1 h.
Zainteresowane osoby proszone są o dokonanie rejestracji z wykorzystaniem poniższego formularza.
Zgłoszenia przyjmujemy do 28 stycznia. Link ze spotkaniem na platformie MS Teams zostanie do Państwa wysłany również 28 stycznia.

Zapraszamy

Zapisz się na darmowy webinar

Govtech Polska
e-Instytucja

e-Instytucja.pl sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 58
00-545 Warszawa

tel. +48 22 121 52 99
fax +48 22 121 52 99
e-mail: office@e-instytucja.pl


Wypełniając formularz kontaktowy i wysyłając nam za jego pośrednictwem wiadomość wyrażasz zgodę i powierzasz nam do przetwarzania zawarte w nim dane osobowe. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych, nie korzystaj z formularza kontaktowego, a zadzwoń do nas na nasz numer telefonu.

Wypełniając formularz kontaktowy i wysyłając nam za jego pośrednictwem wiadomość wyrażasz zgodę na otrzymywanie od e-Instytucja.pl Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany w formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez e-Instytucja.pl Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.). Jeśli nie wyrażasz zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, nie korzystaj z formularza kontaktowego, a zadzwoń do nas na nasz numer telefonu.


Kontakt do Inspektora Danych Osobowych: iod@e-instytucja.pl
Klauzula informacyjna  Data webinaru *

  Nazwa instytucji *

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail zgłaszającego *

  Adresy e-mail pozostałych uczestników (opcjonalnie)

  * - pole wymagane