Webinarium - webinar_Korzyści integracji systemu eZD eInstytucja.pl z systemem dziedzinowym, kwalifikowaną pieczęcią elektroniczną oraz skanerem.

Szanowni Państwo,

Zgodnie z projektem ustawy „o zmianie niektórych ustaw w związku z rozwojem e-administracji” wszystkie JST od roku 2026 r. muszą zapewnić system klasy eZD.

Dla niektórych z Państwa ta perspektywa jest bliższa bo rozwiązania eZD zostały wpisane w projekt Cyfrowa Gmina czy po prostu potrzeba korzystania z eZD jest świadoma i podyktowana optymalizacją pracy i oszczędnością kosztów.

Niezależnie od powodów, dla Wszystkich zainteresowanych wdrożeniem systemu eZD zorganizowaliśmy bezpłatne webinarium, na które serdecznie Państwa zapraszamy. Podczas webinarium zaprezentujemy korzyści wynikające nie tylko z użytkowania obiegu dokumentów  ale przede wszystkim integracji tego systemu z innymi oprogramowaniami.

Agenda spotkania

  • 09:00 – 09:10 – Przywitanie gości, agenda spotkania.
  • 09:10 – 10.15 – Integracja eZD z systemem dziedzinowym,  z kwalifikowaną pieczęcią elektroniczną oraz skanerem – Rafał Oleśkiewicz e-Instytucja.pl.
  • 10:15 – 10:25 – e-Urząd w Twoim telefonie – Arkadiusz Kowalewski e-Instytucja.pl.
  • 10:25 – 10:30 – Podsumowanie, pytania i odpowiedzi i zakończenie spotkania.

Webinarium odbędzie się we wtorek 21 czerwca  od godz. 9:00 do 10.30

Na webinarium zapraszamy wszystkich wójtów i burmistrzów, a także sekretarzy, skarbników, informatyków i pracowników merytorycznych.

Zapisy przyjmujemy do 20 czerwca. Link ze spotkaniem na MS Teams otrzymacie Państwo również 20 czerwca – dzień przed webinarium.

 

 

Przepraszamy, ilość miejsc na webinar została wyczerpana. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na adres email: otwartyurzad@e-instytucja.pl.
Skontaktujemy się z Państwem indywidualnie.
e-Instytucja

e-Instytucja.pl sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 58
00-545 Warszawa

tel. +48 22 121 52 99
fax +48 22 121 52 99
e-mail: office@e-instytucja.pl


Kontakt do Inspektora Danych Osobowych: iod@e-instytucja.pl
Klauzula informacyjna