Webinarium - Czas na odpady_bezpłatnie do końca roku

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że w ramach portalu dla mieszkańców oraz aplikacji mobilnej mInstytucja została udostępniona nowa funkcjonalność „Czas na odpady”.

Czas na odpady to element aplikacji/portalu  wspierający gospodarowanie odpadami wykorzystujący komunikację pomiędzy urzędem i mieszkańcami.
Każdy właściciel nieruchomości czy mieszkaniec  z wyprzedzeniem otrzymuje powiadomienie o nadchodzącym terminie odbioru, zawiadomienie o zmianach w harmonogramie oraz przypomnienie o terminie płatności.

Zawarta w aplikacji/ portalu wyszukiwarka wraz ze stale aktualizowaną bazą odpadów podpowiada jak prawidłowo posegregować śmieci i gdzie należy je wyrzucić.

Zapraszamy Państwa na krótki webinar prezentujący nową usługę jak również informujący jak dzięki nowej usłudze można zachęcić mieszkańców do komunikacji elektronicznej z urzędem.

Na webinar zapraszamy Państwa w najbliższy czwartek 27 października o godz. 9.00

Nowa usługa jest odpłatna i kosztuje 250 zł netto miesięcznie.

Decyzję o zakupie możecie Państwo podjąć po 2 miesięcznym przetestowaniu usługi.

W okresie listopad – grudzień możliwość bezpłatnego testowania usługi. Okres testowania pozwoli Państwu zapoznać się z naszą usługą i porównać ją z dostępnymi, być może użytkowanymi, podobnymi rozwiązaniami.

W celu testowego uruchomienia modułu Czas na odpady prosimy o emaila z na adres otwartyurzad@e-instytucja.pl, temat wiadomości: czas na odpady – test.

Ideą naszego portalu dla mieszkańca czy to w wersji webowej czy na telefon ( aplikacja mobilna) jest zapewnić w jednym miejscu wszystkie ważne dla mieszkańca usługi które będzie mógł realizować w bezpieczny sposób w dowolnym miejscu bez ograniczeń czasowych 24 h na dobę/7 dni w tygodniu.

Na webinarium zapraszamy wszystkich wójtów i burmistrzów, a także sekretarzy, skarbników, informatyków i pracowników merytorycznych.

Zapisy przyjmujemy do 26 października.

Link ze spotkaniem na MS Teams otrzymacie Państwo również 26 października  – dzień przed webinarium.

 

Zapraszamy serdecznie.

Przepraszamy, ilość miejsc na webinar została wyczerpana. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na adres email: otwartyurzad@e-instytucja.pl.
Skontaktujemy się z Państwem indywidualnie.
e-Instytucja

e-Instytucja.pl sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 58
00-545 Warszawa

tel. +48 22 121 52 99
fax +48 22 121 52 99
e-mail: office@e-instytucja.pl


Kontakt do Inspektora Danych Osobowych: iod@e-instytucja.pl
Klauzula informacyjna